Доставка квітів та смачних букетів по Києву

«Maison de fleurs - Будинок квітів» - оригінальні букети на будь-який смак.
Кількість клієнтів нашого магазину «Maison de fleurs – будинок квітів» невблаганно зростає, і це не випадково. По-перше, їх приваблює низька вартість і якість квіткових букетів, що створюються нашими флористами. Важливо відзначити недорогу доставку квітів та подарунків. Великий асортимент каталогу інтернет-магазину дозволяє вибрати букет на будь-який смак. Окрім того, ви можете замовити оригінальну композицію. Нам довіряють, завдяки демократичним цінам на букети, високій якості сервісу, оперативній доставці, можливості оплатити покупку будь-яким доступним способом та цілодобовим режимом роботи.

Подарунок без метушні

Чи є у світі подарунки, які можна порівняти з оригінальним, красивим букетом з квітів? Рослини привнесуть до вашої оселі нові яскраві враження. Квіти завжди зігріють серце і душу навіть у найхолоднішу погоду. Букети можуть "сказати" за вас будь-які слова кохання. Причому неважливо, якою мовою ви розмовляєте – вручення квітів не потребує перекладу. Саме вони є основним аксесуаром для освідчення в коханні. Їх дарують практично на всі святкові заходи – весілля, День Народження, іменини, новосілля тощо.

Чому для замовлення букетів у Києві люди звертаються до нас? Для цього є ціла низка об'єктивних причин:
1. великий досвід флористів дозволяє створювати найоригінальніші, найкрасивіші, вишукані композиції та букети;
2. співробітники нашого салону обслуговують клієнтів цілодобово;
3. для створення букетів та квіткових композицій ми використовуємо лише професійне обладнання, завдяки чому рослини тривалий час зберігають свою свіжість та первісний зовнішній вигляд;
4. наші кур'єри здатні доставити замовлення у мінімально короткі терміни.

Індивідуальний підхід та великий асортимент

Для створення неповторних букетів з квітів наші флористи використовують троянди, хризантеми, тюльпани, орхідеї, гладіолуси, півонії, бузок та інші рослини. Дуже оригінально виглядають квіти,які розміщені у кошик. За бажанням клієнтів композиції доповнюються різними компонентами – метеликами, цукерками, стрічками та навіть фруктами. Сумніватися у свіжості квітів, що замовляються, не варто, тому що ми отримуємо їх щодня. Наші кваліфіковані флористи своїми руками здатні створити справжній витвір мистецтва. Перед відправкою букета замовнику він проходить ретельну перевірку працівниками служби контролю.

maison_de_fleurs@ukr.net - пошта для співпраці