Як зробити замовлення
1. Зателефонувати нам та оформити замовлення за телефоном (див. розділ: “Контакти”):
068-55814-31
093-8787-594
066-55746-06 - замовлення можна зробити написавши у Viber, Telegram
2. Заявку на сайті (Кошик) ви можете розмістити цілодобово:
УВАГА! Після того, як ви залишили заявку, з вами поштою чи телефоном зв'яжеться менеджер вашого замовлення. Тільки після цього замовлення вважатиметься прийнятим.
3. "Онлайн консультант" не використовується для оформлення замовлень.
Це лише спосіб отримати/уточнити потрібну інформацію. Для оформлення замовлення скористайтеся одним із перерахованих вище способів.
4. Терміни виконання замовлень:
Увага!!! Замовлення оформляйте не пізніше як за 3-5 днів

У звичайні дні – замовили сьогодні до 18, значить завтра, можливо вже можемо доставити. Термінові замовлення "день на день" можливі, якщо ви робите замовлення з ранку. У цьому випадку, не пишіть, а одразу дзвоніть та уточнюйте інформацію у менеджера. Якщо ви замовляєте 10 і більше товарів. Замовили вранці, доставку можемо зробити надвечір. Замовили надвечір, доставку зможемо зробити до обіду чи вечора наступного дня. Буває, що виходить раніше, уточнюйте інформацію у менеджера.

УВАГА! У передсвяткові та святкові дні замовлення щодня не приймаються, а терміни виконання та тимчасові інтервали доставки – збільшуються. Детальну інформацію уточнюйте у менеджера.
5. Інформація про вартість доставки та оплати знаходиться на сайті у відповідних розділах: “Доставка” та “Оплата”.
Доставка у Биківня, Погреби ,Броварі, Бортничі, Ірпінь, Вижгород, Буча, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка - платно, вартість уточнюйте у менеджера